Dinlenme Tesisi Anonsu

Tesis Anonsları, Dinlenme Tesisi Anonsları, Otobüs Anonsları için kadın ve erkek seslendirme sanatçılarımız ile yanınızdayız!

TESİS ANONSLARIDinlenme Tesisi Anonsları, konusunda uzman seslendirme ekibi tarafından profesyonelce seslendirilmektedir. Dinlenme tesislerinde yolcular uyarıları duyduklarında rahatsız olmadan, sıkılmadan, anlaşılır bir Türkçe ile dinlemek isterler. Bunun yanında fon müzikleri de yolcularınızı rahatsız etmeyecek türden olmalı. Detaylı incelik gerektiren bu anonsların hazırlanmasında santralanons.com.tr size her türlü kolaylık sağlamaktadır. Hem kaliteli hem de bütçenize uygun sesi santralanons.com.tr' de bulabilirsiniz. Yabancı Dil Seslendirme örneklerimizi mutlaka inceleyin.

Dinlenme Tesisleri Anonsları ile ilgili detaylı bilgiyi çekinmeden bize sorabilirsiniz.Bizi aradığınızda Anonsların hazırlanması ,ses seçimi ve müzik seçimini takiben anons sayısına göre ortalama 2 iş gününde Dinlenme Tesisi Anonslarınız kullanıma hazır mp3 veya wave dosyası olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Dinlenme Tesisi Anonsları santralanons.com.tr' de ihtiyacınıza göre farklı dillerde de seslendirilebilir. İngilizce Seslendirme, Fransızca Seslendirme, Almanca Seslendirme, Rusça Seslendirme, Arapça Seslendirme olarak seslendirilmesini istediğiniz anonslar için örnek çalışmalarımızı isteyebilirsiniz.

Yine Dinlenme Tesisi Anonsları için bay veya bayan seçimi yapabilirsiniz. Bu sesler ile yapılan çalışmalar için bizden bilgi alabilirsiniz. Bu alanda önde gelen firmalar, Dinlenme Tesisi Anonslarında santralanons.com.tr' yi tercih ettiler. Otobüslerin ne zaman dinlenme tesisine gireceği, ayrılacağı, dinlenme tesisinde var olan aktiviteleri ve mola zaman dilimlerini içeren dinlenme tesisi anonslarımız farklı ses alternatifleri ile otobüs şirketlerine ve dinlenme tesis şirketlerine, ses düzen ve formatlarına uygun olarak projelendirilmektedir.

Türkiye’ de her gün otobüs seyahati yapan kişi sayısı 3 milyondan fazladır. Tabi bu yolculuk esnasında otobüs şirketleri anlaşmalı oldukları dinlenme tesislerinde yolcuları için ihtiyaç molası ve dinlenme zamanı vermektedirler. Türkiye’ de 1000 e yakın irili ufaklı dinlenme tesisi bulunmaktadır, bu tesislere 24 saat boyunca sürekli şehirler arası sefer yapan otobüsler mola için uğramaktadırlar.

Dinlenme tesislerinin temizliği, kaliteli hizmeti ve tecrübeli personeli hem otobüs ve tur şirketleri için hem de yolcuları için çok önemlidir. Dinlenme tesisi anonsları da yolcular için bir diğer önemli olan konulardandır. Otobüsün nereye geldiği ne kadar duracağı ne zaman molanın bittiği dinlenme tesisi tarafından duyurulmaktadır. Bazı mola yerlerinde yapılan anonsları çoğumuz anlayamayız ve ilgi duymayız. Fakat bazı dinlenme tesislerinde ise yapılan anonsu dikkatle dinleriz. Bu durum şunu açıklar dikkatle dinlediğimiz ve kulağımıza oldukça hoş gelen ses tınısı profesyonelce hazırlanmış ve seyahat halinde olan kişilere önemli mesajları doğru ve düzgün bir sesle sunmasıdır. Diğer anlamadığımız anons ise, yerel mahalli dediğimiz seslendirme ile uzaktan yakından alakası olmayan ve kalitesiz mikrofonlarla kalitesiz ses sistemi ile yapılan hatalı ve bozuk konuşmanın sonucudur.

Bir dönem bir çok şehirler arası otobüs şirketi kendi anonslarını seyahat eden yolcular nazarında kalitesi ve imajını düzgün göstermek amacı ile hazırlatmış ve dinlenme tesislerinde banttan dediğimiz bu profesyonel seslendirmeler kullanılmaya başlanmıştır. En çok duyduğumuz anons ise, hangi otobüs şirketi ile hangi istikametten hangi istikamete gittiğiniz ve mola süreniz ile ilgilidir. Kısa mesafeli yolculuklarda 15 uzun mesafeli yolculuklarda 30 dakika genelde kullanılan mola süresidir. Dinlenme tesisi anonslarında son zamanlarda artık bildiğimiz anonsların yanı sıra bulunduğunuz bölge ile ilgili yöresel bilgiler, tesiste bulunan işletmeler hakkında bilgiler gibi bilgileri içeren anonslarda yapılmaktadır.

Örnek verecek olursa İstanbul-İzmir arası bir yolculukta afyon dinlenme tesislerine geldiğinizde afyonla ilgili bilgiler, dinlenme tesisi bilgileri ve özellikle afyon kaymağı ve kaplıcaları ile ilgili geniş bilgileri mola süreniz boyunca dinleme ve o ürünlerden almanızı sağlayacak yönlendirme anonsları yapılmaktadır. Peki bu dinlenme tesisi anonsları nasıl hazırlanmaktadır?

Tesis Anonsları ya dinlenme tesisi yönetimi tarafından yada şehirler arası otobüs şirketleri tarafından ajansımıza başvurularak hazırlama aşamasına geçilmektedir. Seslendirme konusunda daima profesyonel seslendirme işlerine imza atan ajansımız, mevcut dinlenme tesisi seslendirmesini de yıllardır profesyonel şekilde yapmaktadır.

Türkiye’ de seyahatimiz sırasında tercih ettiğimiz önemli seyahat şirketleri ve dinlenme tesisleri dinlenme tesisi anonslarında ajansımızı tercih etmiştir.

Dinlenme tesisi anonslarını tesis içinde o anda bulunan misafirlerin dikkatini çekecek , anlaşılır olacak sesler kullanarak hazırlamaktayız. Türkiye genelinde bir çok ile seferi olan otobüs seyahat şirketleri her bölgede bulunan kara yoluna yakın hizmet ve kalitesi üst düzeyde olan dinlenme tesisleri ile anlaşma yaparak dinlenme tesisi anonslarını hazırlatmaktadırlar. Bu anonslarda otobüslerin plakaları, hangi ilden hangi il yönüne gidecekleri, mola yerine giriş ve çıkışları hesaplanarak yazılı şekilde ayrı ayrı kalemler halinde tarafımıza iletilmektedir.

Buradaki en önemli unsur seslendirmenin duru bir sese sahip olması kadar dinlenme tesisinin ses düzeninde yeterli olmasıdır. Eskiden cd ve md (mini disk) olarak sunulan dinlenme tesisi seslendirmeleri artık bilgisayar ortamında otomasyon sayesinde kullanılmaya başlanmıştır.

Dinlenme tesisi seslendirmesi ile ilgili bütün referans ve örnek anonslarımızı sitemizden takip edebilir ve bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın olur ya bir gün bir dinlenme tesisinde mola verme durumunuz olursa duyacağınız profesyonel ve duru anons bizim tarafımızdan yapılmış olma ihtimali çok yüksektir. Şehirler arası otobüs şirketleri ve çalışanlarına yolculuklarına kazasız ve güvenli seyahat diler dinlenme tesis çalışanlarına da kazançlı ve mutlu günler dileriz.