Ip Santral

IP Santral ile, daha fazla çarı yanıtlayabilir, teknolojinin avantajlı tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ip santral seslendirmelerinde Sibel Seslendirme kalitesi ile tanışın!

IP SANTRAL SESLENDİRMEEkonomik anlamda firmanızı destekleyen ve kolay kurulumllu ip santraller konusunda seslendirme hizmetimiz devam etmektedir. Ip santral sistemleri kurulumu ve seslendirmelerinde en ekonomik fiyatlarla yanınızdayız.

Sistemli bir altyapı ile başarılı sonuçlar almanız mümkün. Ip santral bir şirket için harika bir seçenektir.

En güçlü iletişimi ip santral yapısıyla sağlayabilirsiniz. Manuel santral anons firmalarına rakip olarak niteleyebileceğimiz ip santral ile daha hızlı iletişimi yakalayacaksınız. Personelinizin müşterileriyle kurduğu dialoglar kayıt sistemiyle kontrol edilebilir. Ya da yerinizde olmadığınızda sizi arayan müşterilerinize kısa mesajlar bırakabilirsiniz. Programınıza her şekilde ayak uydurabilecek bu sistemle teknolojinin desteği ile inanılmaz iş hacmi yakalayabilirsiniz.

Ip santral sistemi oldukça yaygın kullanılmaktadır. Son yıllarda ekonomik ve fonksiyonlu olması sebebiyle tercih edilmektedir. Dünyaca çağrı merkezleri için çağrıların yanıtsız kalmaması açısından tercih edilen bir yapısı bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi geren nokta, hem internet sağlayıcınızda hız detayı hem de hizmet aldığınız sunucunuzun sistemli çalışıp çalışmadığı.

Dijital Pbx sistemleri, haberleşme konusunda daha fonksiyonlu. Geçmiş yıllarda kullanılan analog santrallere oranla hem panelden yönlendirmeleri siz kontrol edebiliyorsunuz, hem de güvenlik açısından tüm gücü sizin elinize bırakmaktadır. Kurulumu kolay. Bakım gerektirmeyen, faturalar konusunda da neredeyse sıfır noktasında uzun süre kullanabileceğiniz altyapıya sahiptir.

İnternet bağlantısı olan her ortamda bu kurulum ve kontrol mekanizması gerçekleşmektedir.

Bu konuda destek talepleriniz olur ise, sizi bu anlamda yarı yolda bırakmayacak ekipler ile tanıştırabiliriz. Maliyeti düşük, aksaklık, kopma yaşamayacağınız hizmetler ile sizinle tanışmaktan mutlu olacağız.

Ip santraliniz için profesyonel seslendirme hizmeti sunmaktayız. Seslendirme Ajansımızda Türkiye’ nin marka seslerini buluşturduk ve seslendirme sanatçılarımızda bu konuda kusursuz destek sağmaktayız. Dijital santraliniz için en profesyonel seslendirmeler: Sibel Seslendirme’ de

Size sadece işinize odaklanmak kalacak…