Kadın Santral Seslendirme

Prestijli Karşılamalarınız İçin ... Türkiye' nin En özel Kadın Sesleri... Santral Anons...

Santralanons.com.tr , Toprak Prodüksiyon Seslendirme Ajansı bünyesinde, Kadın Santral Seslendirmelerinde en özel sesleri bir araya getirdik. Dilerseniz Referanslar bölümünden detaylı inceleyebilirsiniz.

Hem Türkçe hem de farklı dillerde oluşturmak istediğiniz santralleriniz için Kadın Santral Seslendirmeleri için alternatif seslerimizle hizmetinizdeyiz. 

Şirketinize prestij kazandırmak isterseniz Kadın Santral Seslendirmelerimiz profesyonel seslendirme ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Dilerseniz santral anons metinleri yazabilir, onayınızın ardından profesyonel seslendirme sanatçımız tarafından okunmasını sağlıyoruz.

Santral anons müzikleri konusunda destek sunan seslendirme ajansımız bu konuda alternatif santral müzik örneklerini tarafınıza sunmaktadır. 

Santral bekletme müzikleri çok canlı olmayan, kulağı rahatsız etmeyecek şekilde olmalıdır.

Santral anons seslendirme aşamasında alternatif ses örneklerimizi web sitemizden ilgili butonu tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerindeki örnekler dışında dilerseniz santral anons karşılama anonsu örneklerini bizden isteyebilirsiniz.

Santral seslendirme ihtiyaçlarınız , en geç 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Her tür ve modelde dijital, yarı dijital ve analog santrallere uygun formatta santral seslendirmesi hazırlıyoruz. Karel, Telesis, Ip Santraller, Bulutfon santraller, Sanal Santraller , IVR, SYS ( Sesli Yanıt) sistemleri için anons seçeneklerimizi değerlendirmenizi talep ediyoruz.

Bu seslendirmeleri istemiş olduğunuz santral seslendirmesi müzikleriyle kulağa daha hoş gelmesi için montajlayıp cihazınıza uygun halde şekillendiriyoruz. Bize ses dosyanızın formatını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Şirketinize ayrı bir prestij kazandırmak, santral seslendirmenizden geçmektedir.

Bunun için size santral hizmeti sunan firmaya mutlaka Kadın Santral Seslendirme örneklerini dinlemek istediğinizi, ses örneği yoksa bizimle iletişime geçmesini söyleyiniz.

Unutmayın telefon sesli santral sesiniz, prestijinizdir.

Santral anons olarak çalışmalarınızda başarılar dileriz.