Kitap Seslendirme

Sayfa Sayfa Yolculuk İçin; Kitap Seslendirme...
KİTAP SESLENDİRME

Türkiyede başta görme engellilerin hizmetine sunulan sesli kitaplar (Kitap Seslendirme) , daha sonra eğitim ve farklı alanlarda faydalı olmuş, gün geçtikçe artan bir sektör haline gelmiştir.

Herkes kitap okur ama seslendiremez, ilkesiyle, kitap seslendirme konusunda da profesyonel seslendirme kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Kitap seslendirme, öncelikli kurallara uygun olarak yapılmalı; virgül ve diğer duraklama işaretlerine dikkat ederek, kitap okurken aldığınız keyfi, kitap dinlerken de almanızı sağlamak en önemli amaçlarımızdandır.

Kitap seslendirmesi ile gerçek akıcılığı yakalamak için, kitapta geçen her olay ve zamanın içeriğine uygun alt yapı ve müzikler kullanılmaktadır.

Firmamız , roman, hikaye, masal kitapları başta olmak üzere bir çok eğitim kitap seslendirmesi yapmaktadır.

Kitap Seslendirme ,okul öncesi eğitimlerde kullanılan materyaller arasındadır .Bu seslendirmeler çeşitli efekt, fon müzikleri ile şekillenmektedir.Bu şekilde çocuklar ilgiyle verilmek isteneni alıyor.

Sibel Seslendirme olarak alternatif ses seçenekleri ile seslendirmemizi ihtiyacınız olduğu süre içerisinde seslendiriyoruz.