Sanal Santral

Siz Hala Sanal Santral İle Tanışmadınız mı? Sanal Santralin teknolojik altyapısı ile her zaman bir adım önce olacaksınız. Sanal santralin avantajlı paketlerini mutlaka değerlendirin. Profesyonel sanal santral seslendirmeleri için: Sibel Seslendirme!
Sanal Santral Nedir?

Sanal santral teknik donanımıyla çok tercih edilen bir sistemdir. Yazılım sistemine sahip olduğu için analog santrale göre çok fazla verim alabilirsiniz. Sanal santral kullanımı için sadece iyi bir internet sağlayıcısı ve masanızda uyumlu bir telefonun olması yeterlidir.

Bu şekilde gereksiz kablo kullanımı da ortadan kalkmaktadır. Maliyet konusunda kullanıcı dostudur. Ay sonu gelecek fatura sizi mutlu edecek.

Teknolojinin son noktalarından biri olan sanal santral, iletişim maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayacak bir sistem olarak firmaların öncelikli tercihlerindendir. Kurulum, bakım ve teknik servis olarak ek bir maliyet getirmemektedir.

Sanal santrali Ip santral olarak da ifade edebiliriz. Ip santral firmanızın tüm haberleşme ihtiyacını karşılayan son teknoloji bir sistemdir. Müşterilerinizi karşılama aşamasında rapor tutma ses kayıdı bekletme müziği, sesli mesaj oluşturma alanında sizlere bir çok kolaylık sunmaktadır. Üstelik ekonomik anlamda sanal santral, yüksek kalite bir hizmet sunar. Bulut tabanlı olan, dolayısıyla firma ve mekândan bağımsız çalışan sanal santrale bu yönüyle bulutfon da denilir. Teknik maliyetini düşünürsek, maliyetini de sıfırlayan bu özelliği sayesinde kullanıcı dostudur.

Sanal Santral Kurulumu

Ses kayıt sistemi (Sys), sesli anket sistemi, sesli mesaj sistemi vb gibi hizmetler sunan sanal santral, konferans tipli bir çok görüşmeyi aynı anda yapabileceğiniz teknik sunmaktadır.

İnternet sağlayıcınızın iyi bir altyapıya sahip olası ile, sabit telefonlardan kat kat verim alabileceğiniz bir teknik sunmaktadır. Kullandığınız bu sistemin paneliyle çok rahat gelen çağrıları yönlendirebilirsiniz.

Sanal santral fiyatları

Fiyatlar kurumunuzun ihtiyaçları ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Kurumunuz büyük ise ve fazla bir alanda kullanacaksanız , Sanal santral maliyetlerini sağlayıcınız ihtiyacınıza göre sağlayacaktır. Küçük ölçekli kurumlarda ise maliyet neredeyse yok denecek kadar az. Ip santral fiyatları ihtiyacınıza göre değişmektedir. Yine de analog telefonlara kıyasla yok denecek kadar azdır.

Fiyat ve ihtiyaca karşılık gelen teknoloji altyapılarıyla Sanal Santral bir çok kurumun ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Bu anlamda seslendirme hizmeti veren Sibel Seslendirme sizi teknik donanımda lider firmalarla buluşturmaktadır!